Kategórie
 
 
 
 
 
Počítajte a overujte bankovky

Počítačky, rátačky, spočítačky peňazí patria k základnému vybavenie obchodníka či spracovateľa bankoviek. No nezabudnite pri počítaní bankoviek aj na ich overovanie, či sú bankovky pravé? Dôverujte zariadeniam testovanými v centrálnych bankách a zapísaných do zoznamu otestovaných zariadení ECB.
Počítate menšie počty bankoviek, postačia Vám aj kusové počítačky ako  Cash Tester BC 131 a BC 231.
Chcete zvýšiť produktivity práce svojich pracovníkov a spočítavať zmiešané hodnoty bankoviek a získat prehľad o množstve, hodnotách v jednotlivých nomináloch, doporučujeme BC 141, BC 241, DORS 750.
Pracujete s rôznymi menami a potrebujete aj bankovky vytriediť? Vysoký komfort spracovanie Vám ponúkajú 2-poketové počítačky bankoviek DORS 800 a DORS 820, a Cash Tester rady BC 280 a BC 282.
Pre spracovanie hotovosti, banky, CIT ponúkame počítačky a triedičky Cummins Allison s možnosťou triedenia až do 17 poketov a okrem overovania ponúkajú aj fuknciu fitness - triedenie podľa  opotrebenia bankoviek.

 
 

Cummins Allison JetScan iFX i400

Zaradené do zoznamu úspešne otestovaných zariadení na overovanie (ECB) 100 % testované Contact image senzor Infračervené žiarenie v oblasti 850nm Ultrafialové žiarenie vyvolávajúce fluorescenciu Displej - zobrazovacia jednotka Magneting testing
Multi pocketová počítačka, triedička JetScan iFX i427 - Fitness, volitelný počet z 3.-17. zásobníkov
Kód produktu:eok-JetScan iFX i400
Výrobca:Cummins Allison
Dodacia lehota
Tento produkt nie je momentálne k dispozícii.
Dostupnosť: Nutná špecifikácia / konfigurácia prístroja
0
Vaša cena: Zistiť cenu
Parametre
100% TestZaradené do zoznamu úspešne otestovaných zariadení na overovanie (ECB):100%
EUR100 % testované:50 Eur ES2
CISContact image senzor – overovanie bankovky na základe zosnímania celého obrazu bankovky. Toto môže byť v rôznych spektrách svetla.:multispektralny
3D-rozmerOverovanie 3. rozmerov bankoviek (dlžka, výška, hrúbka):3D - fitness
IRInfračervené žiarenie v oblasti 850nm na ktoré reagujú metamerické farby buď odrazením alebo pohltením tohoto žiarenia. Na zobrazovacej jednotke / senzore je obrazec zobrazený buď ako infra čierny alebo infra biely.:Cela bankovka
UVUltrafialové žiarenie vyvolávajúce fluorescenciu:Senzory
DisplejDisplej - zobrazovacia jednotka:20,3cm farebný, dotykový
MG-mag.pigmentOverovanie magnetického pigmentu:MG
RýchlosťRýchlosť počítania:1000 ks/min
Kapacita vstup. zásobníkaKapacita vstupného zásobníka:800
Kapacita vystup. zásobníkaKapacita výstupného zásobníka:volitelné
Kapacita vytried. zásobníkaKapacita zásobníka vytriedených bankoviek / mincí:volitelné
HmotnosťHmotnosť prístroja:podla konfigurácie
RozmerRozmery pristroja:podľa konfigurácie
ZárukaZáruka v mesiacoch:24
Zdroj/NapájanieZdroj napájania:230V

Cummins Allison iFX i400


Rýchlejšia, menšia, inteligentnejšia – a mimoriadne výhodná

JetScan iFX i400 zvyšuje produktivitu každej organizácie, ktorá spracováva stredné a veľké množstvá bankoviek. 

    Konfigurovateľné triediace zásobníky (pockets) – jednoducho programovateľné zásobníky (pockety) pre jednotlivé nominály, ktoré sa kompletne pripravia na triedenie a balíčkovanie.  LED signalizácia poskytuje informácie o statuse zásobníku. Rýchle nastavenie a zmeny nastavení podľa potreby. 

    Triedenie Euro-bankoviek podľa Fitness– triedenie podľa  Fitness je schopnosť rozlíšiť a rozpoznať  nečistoty, prederavenie, roztrhnutie, gekprehnuté alebo chýbajúce rozy ako aj prelepené bankovky lepiacou páskou a zároveň nevytriedené bankovky počítať a overovať. 

    Nastaviteľné vyraďovacie zásobníky – Jeden alebo dva vyraďovacie zásobníky pre vyradené alebo podozrivé bankovky.

    Flexibilná systémová konfigurácia – JetScan iFX i400 je modulárne konfigorovateľný od 3. po 9 zásobníkov vertikánel alebo od 5 do 17 zásobníkov horizontálne, čím získate absolútnu kontrolu na celým zariadením. 

    Vysokorýchlostné spracovanie – spracovanie až do 1.000 bankoviek za minútu a nízky počet zastavení (stop) zabezpečuje  pre vysokú priepustnosť celého zariadenia.

    Patentovaná technológia rozpoznávania obrazov – predstavuje nové metódy pri verifikácii pravosti a nízku mieru vyraďovania bankoviek. Patentované senzory a analytický software analyzujú každú bankovku a odhaľujú falzifikáty, čím nedisponujú iné zariadenia.

    Jednoduchá korekcia upchatia – rieši problémy upchatia rýchlo a jednoducho v nízkym vplyvom na spracovanie. Prístup na celej trase pohybu bankovky z prednej strany prístroja a jednoduché usmernenie na používateľskom displeji. 

    Kontinuláne doplňovanie do vstupného zásobníku – automatické, kontunuálne doplňovanie bankoviek do zásobníku s kapacitou až do 800 bankoviek.

    Zdvojené počítanie – presnosť počítania je overovaná zdvojeným počítaním na prepravnej dráhe pri transporte bankoviek.

    Flexibilita  – Z,eny spracovávateľského nastavenia sú realizované jednoduchým stlačením tlačidla na dotykovom  8‘‘ palcovom farebnom displeji.  Ponúkame aj možnosť zobrazenia len tých tlačidiel, kotré sú potrebné pre bežnú prevádzku.

    Rozvojaschopný dizajn – možnosť aktivácie  modulov pomocou softwerového kľúča o nové, dostupné funkcie. 100%-ná úspešnosť v náročných testoch

Garantujeme vám že tento prístroj vyhovel v náročných testoch overovania pravých a falošných bankoviek v európskych bankách. Z toho dôvodu si môžete byť istí, že pri overovaní týmto prístrojom nepreberiete žiadny falzifikát.

Pre spoľahlivú a neprerušovanú prevádzku testera bankoviek, odporúčame prístroj (hlavne jeho senzory) pravidelne čistiť čistiacou sadou na čistenie bankovej techniky.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia